Adet kanı büyüsü kaç günde tutar

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Medyumlar bağlama büyüleri hakkında sık sık talepler alırlar ve özellikle bayanlara yardımcı olabilmek için genellikle adet kanı büyüsü kaç günde tutar  Bu işlemler de bayanlar kendilerine ait olan adet kanı damlalarını sevdikleri erkeklerin yemeklerine damlatmalıdırlar. Bunu yapmak kimi zaman bayanlar itici gelebilir. Ancak medyumlar okudukları özel tılsımlı sözler ile destekleri bu işlemler ile istenen her erkeğin düşüncelerinin kolayca kontrol altına alınacağını belirtirler. Ancak bu işlemlerin ne kadar zaman içinde tutacağı bayanların en çok merak ettikleri konulardan biridir. Buna kesin bir yanıt verilemez ancak bu tarz büyülerin ortalama olarak 2 haftaya kalmadan istenen sonucu verdiği geçmişte yapılan işlemlere bakıldığı zaman açık bir şekilde görülebilir.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Ne Kadar Sürer?

Bir erkek adet kanı büyüsü etkilerine girdiği zaman genellikle bir şey hissetmez ve kendisini seven bayana karşı çok ciddi bir bağlılık duymaya başlar. Bu işlemlerin genel amacı erkeklerin düşüncelerinin kontrol altına alınması ve kendilerini seven bayanlara karşı ilgi göstermelerinin sağlanmasıdır. Eğer doğru teknikler ile yapılırsa adet kanı büyüsü kaç günde tutar işlemleri çok kısa zaman içinde istenen sonucu verebilir ve etkileri de genellikle çok uzun sürer. Bu süre genellikle medyumların okuyacakları tılsımlı sözler ile de alakalıdır. Tabi ki medyumun sahip olduğu yetenek, özellikler veya kendini vermesi de işlemin etki süresini yakından etkilemek için yeterli olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Riskli mi?

Adet kanı büyüsünün nasıl yapıldığını ilk duyduğunuz da bu işlem size itici gelebilir. Anacak etkilerini öğrendiğiniz zaman aslında siz de ihtiyaç duyduğunuz takdirde bu işlemi kullanmak isteyeceksiniz. Çünkü bu işlem ile sevdiğiniz erkeği kendinize aşık ederken aynı zamanda o kişiyi risk altına atmamış olmakta size mutlaka cazip gelecektir. Çok eski bir geçmişi olan bu işlem hakkında yardım almak istediğiniz zaman öncelikle gerçek bir medyum bulmalı ve bu medyumun size vereceği bilgiler ile hareket etmelisiniz. Bugüne kadar birçok bayan bu işlem ile sevdiği erkeğin gönlünü kazanmayı başarmış ve bunu yaparken genellikle fiziki olarak emek vermek zorunda kalmamıştır. Yani erkekler kendi istekleri ile kendilerini seven bayanların ayağına kadar gitmişlerdir medyumlar bu işlemleri risksiz teknikler ile yaparlar ve çok kısa zaman içinde çok ciddi sonuçlar almayı da bilirler. Bu sebeple bağlama büyüleri arasında adet kanı büyülerinin yeri her zaman ayrı olmuş ve medyumlar bu işlemlere çok önem vermişlerdir.

Bir yorum

  1. Gülben aycan

    ben daha önce bir çok medyumlarla görüştüm hatta bir kaç tanesiyle çalıştım fakat hiç birinden sonuç alamadım. Sonrasında araştırmalara başladım adet kanı büyüsü yapan medyumlar kimlerdir diye karşıma bir sürü sayfalar çıktı her girdiğim yerde edis hoca hakkında güzel paylaşımlar okudum bunlar bana oldukça güven vermişti hemen kendisini aradım sorunumu anlattım sağ olsun beni güzel bir şekilde dinledi sonrasında bakım yaptı ve bakım sonucu adet kanı büyüsünün bana sonuç vereceğini dile getirdi. Kendisi van akdamar da hizmet veriyormuş klise de kendisine oldukça güvendim o kadar insan tavsiye etmişti kendisiyle adet kanı büyüsü çalışmasını sevdiğim adamın bana kör kütük aşık olması ve bana geri dönmesi için yaptıracaktım 15 günde adet kanı büyüsü işlemimiz bitti sonra da sevdiğim adamın bana geri dönmesi bir anda oldu. Çalışmam biteli 2 ay oluyor ve sevdiğim adamla beraberim şuanda hiç bir sorun yok şimdilik ben ne dersem o oluyor evin reisi oldum resmen. Edis hocamı herkese tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir