Aşk büyüsü nedir

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü sevdiği kişiyi kendine aşık etmekte zorlanan kişilerin en çok kullandıkları manevi işlemlerden biridir. Bu işlemler doğru bir şekilde yapıldığı zaman genellikle istenen sonucu verir. Etki altına alınan kişiler herhangi bir şekilde zarar görmedikleri gibi aynı zamanda bu tarz bir işlemin etkisinde olduklarını anlamaları da mümkün değildir. Medyumlar bu işlemler hakkında çok sık talepler alırlar. Bilinen en ve eski ve en önemli büyü işlemlerinden biri olan aşk büyüsünden istediği sonucu almak isteyen kişiler için gerçek bir medyum ile çalışmak son derece önemlidir.

Yapılan işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple acele etmemek ve her zaman sabırlı bir şekilde beklemek gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler ile insanların düşüncelerine kalıcı olarak etki edilir. Daha önce varlığından bile haberleri olmayan bir kişiye deli gibi aşık olan insanlar genellikle buna neden olan şeyin bir büyü olduğunu anlamazlar. Kimi zaman muskalar kimi zaman ise kişileri temsil eden nesneler ile yapılan bu işlemler de bazen nurani varlıklardan da yardım alınabilir. Medyumların genellikle başarılı oldukları bir işlemdir ve bu sebeple insanlar bu işlemi denemek istedikleri zaman güven içinde sonuç alacaklarını düşünmektedirler.

Ortalama olarak 2 hafta gibi bir süre içinde istenen sonucu vermesi ile bilinen bu işlemlerden sonra ortaya çıkan sonuçların kalıcı olması için medyumların tılsımlı ve güçlü sözleri sürekli olarak tekrar etmeleri gerekir. Bu sayede ortaya çıkacak olan enerjiler sürekli olarak istenen kişileri etki altına alacak ve istenen şekilde düşünmeleri sağlanacaktır. Bu sebeple aşk büyüsü işlemleri her zaman en çok talep alan manevi işlemlerden biri olmuştur.

Bir yorum

  1. Tayfun cebeci

    4 yıl boyunca ilişki yaşadığım kız arkadaşımla evlilik yolunda giden ilişkimiz vardı benim askerliğim gelmişti ve askerden döner dönmez istemeye gidecektik askerlik günüm geldi çattı derken son kez görüştük vedalaştık ben askere gittim 2 ay sonra sevdiğim kız beni aramamaya başladı sormamaya başladı ben onu aradıkça telefonlarıma bakmıyordu zaten askerde kimsesizlikten zor zamanlar geçiriyordum birde üstüne sevdiğim dediğim kişinin bu şekilde yapması çok zoruma gitmişti askerliğim bitti evime döndüğümde sevdiğim kızın bir başkasıyla görüştüğünü duydum kendisine ulaşmak için çabaladım ama bir şey elde edemedim. Sevdiğim kızı kendime aşık ettirmek için büyü işlerine başvurdum bu konuda uzman olan medyum edis hocamı buldum sorunumu sıkıntımı anlattım kendisine bana aşk büyüsü yaptı yapılan bu büyü ile 14 günde sevdiğim kadın bana tekrardan geri döndü bana aşık oldu edis hocanın ne hakkını ödeyebilirim ne de emeğinin karşılığını bir babanın yapmadığını yaptı bana dünyaları bana verdi Allah razı olsun edis hocadan 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir