Ayırma büyüsü belirtileri

Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma büyüleri insanların sevdikleri kişilerden uzak kalmalarını sağlamak için kullanılan ve genellikle istenen sonucu veren işlemlerdir. Deneyimli bir medyum için çok basit olan bu işlemlerde medyumların okudukları tılsımlı sözler çok önemlidir. İnsanların resimlerine veya eşyalarına okunan bu sözler sayesinde istenen enerjiler ortaya çıkar ve insanların düşüncelerine kalıcı olarak etki eder.

Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olması sebebi ile insanlar genellikle ayırma büyüleri hakkında kolayca fikir yürütebilmektedirler. Deneyimli bir medyum bu işlemleri yaptığı zaman genellikle insanların zarar görmemelerini sağladığı gibi aynı zamanda aldığı sonuçlar ile birbirlerini deli gibi seven kişilerin dahi kısa zaman içinde ayrılık kararı almalarını sağlamaktadır. Ortaya çıkan enerjilerin kesinlikle doğru bir şekilde yönlendirilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde yapılan işlemlerin sonucunda insanlar beklenmedik şekilde çok ciddi zararlar görebilirler. Bugüne kadar birçok mutlu birlikteliğin kalıcı olarak bitmesine neden olması ile bilinen ayırma büyüsü belirtileri hakkında araştırma yapılırken özellikle hangi medyumlardan yardım alınması gerektiğini bilmekte çok önemlidir. Yapılan işlemlerin etkileri 1 veya 2 hafta gibi bir süre içinde ortaya çıkar ve insanlar bu işlemlerin etkilerine girdiklerini kesinlikle anlayamazlar. Bu işlemlerden sonra insanlar kısa zaman içinde partnerlerine karşı olan ilgilerini ve sevgilerini tamamen kaybederler.

Kendilerine sıkıntı veren bir durum olmadığı için yaşanan her şey tamamen doğal karşılanır ve mutlu birliktelikler bir süre sonra biter. Üstelik bu işlemlerin sonuçları kalıcıdır ve çiftlerin birbirlerinden nefret etmeleri dahi sağlanabilir. Bu sebeple medyumlar bu işlemler hakkında talep aldıkları zaman genellikle insanlara verdikleri bilgiler ile istenen sonucun mutlaka kısa zaman içinde ortaya çıkacağını belirtmektedirler. Ayırma büyüsü belirtileri hakkında araştırma yapan kişiler ise kararlarını daha kolay verebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir