Sayfadan Başlıklar

ayırma büyüsü yapan en iyi hocalar

Ayırma Büyüsü Yapan En İyi Hocalar

Ayırma büyüsü yapan en iyi hocalar bu büyülerden yardım bekleyenlerin araştırmaları arasında bulunur. Ayırma büyüsü genellikle kötü amaçlar için yapılmaktadır. İki kişiyi birbirinden ayırmak ve eşlerin ayrılması için uygulanmış olduğu bilinmektedir. Özellikle dışarıdan edilen müdahalelerle seven kişilerin bu büyü ile ayrılması mümkün hale gelmektedir. Örnek vermek gerekirse; gelinini ya da damadını sevmeyen ebeveynler onların ayrılması için bu büyüyü tercih etmektedir.

Ayırma büyüsünün sadece kötü amaçlar için yapıldığını düşünmemek gerekir. Bu uygulama ne kadar kara büyü olarak bilinse de bazı durumlar için fayda sağlayabilir. Mesela eşinden memnun olmayan ve şiddet mağduru bir kadını düşünürsek ayırma büyüsü bu evlilikte kadına fayda sağlayacaktır. Özellikle eşi boşanmaya yanaşmayan kadınlar için yapıldığında bir çıkış yolu olarak kendini belli etmektedir. Ayırma büyüsü yapan en iyi hocalar durumun ne olduğunu anlayarak ona uygun büyüyü yapmaktadır. Hatta bazı medyumların sevenlerin ayrılması yönünde yapılan kara büyüleri uygulamadığı da görülür.

Ayırma Büyüsü Yorumları

Ayırma büyüleri kişileri zararlı alışkanlıklardan ayırmak için de uygulanır. Alkol ya da uyuşturucu bağımlıları buna örnektir. Kişi ne yaparsa yapsın bunlar gibi zararlı maddelerden kendini kurtaramıyorsa büyü onlara fayda sağlayabilir. Görüldüğü üzere ayırma büyüsü sadece sevenlerin ayrılması yönünde yapılmaz. Yapılması için birçok neden olabilmektedir. Ayırma büyüsü yapan en iyi hocalar bu nedenleri öğrenerek büyüyü icra eder. Sonrasında büyünün tutması için bir müddet beklenmelidir.

Kişiler ihtiyacına uygun olan türü belirleyerek onun giderilmesi için medyum arayışına girer. Kötü niyetli büyülerin yapılması önerilmez. Başkalarına kötülük verecek büyülerden ziyade sıkıntılı anlara çözüm bulabilmek için büyü uygulamalarına başvurulmalıdır. Ayırma büyüsü yapan en iyi hocalar bulunca ona istediklerinizi şeffaf olarak anlatmalısınız. Medyuma açık olmak ve ne istediğinizi sunmak doğru sonuç alabilmeniz açısından önemlidir. Gerekli malzemelerin temini ile ayırma büyüsü hayata geçirilecektir. İşinde iyi olan medyumlar büyülerin sıralamasını, uygulanmasını, okunması gereken dualarını en iyi bilen kişilerdir.

Dikkatinizi Çekebilir!

Denenmiş vefkler

Denenmiş vefkler Denenmiş vefkler ülkemizde bazı medyum hocalar tarafından yapılan vefk işlemleri günümüzde de yapılmaya …

2 Yorumlar

  1. Ayırma duası

    Eşimin beni başka bir kadınla aldattığını öğrendim eşimin ilk hatası diye göz yumdum ama aldatmalar devam edince eşimle boşanmaya kadar geldi iş. Eşimle severek evlendik bir başka kadın için yuvamın yıkılmasına göz yummak istemedim internet üzerinden bulduğum edis hocaya ayırma büyüsü yaptırdıktan sonra eşim beraber olduğu kadından tamamen koptu dışarıya karşı olan ilgisi kesildi ve bana karşı daha çok bağlanmaya başladı. Yuvamı yıkılmaktan kurtaran edis hocaya teşekkür ederim. 0535 891 8597

    • Nihal Durak

      Edis hoca işinin eri gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum size sorununuz varsa lütfen çalışma yaptırın bana dua edeceksiniz Edis hoca 1 numara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

almanya berlin medyumlar almanya frankfurt medyumlar almanya hamburg medyumlar almanya köln medyumlar ankara beypazarı en iyi medyum hoca ankara keçiören en iyi medyum hoca ankara polatlı en iyi medyum hoca ankara çankaya en iyi medyum hoca ankara çubukta hoca bağlama vefki kaç günde etki eder bağlama vefki kesin tutar mı bağlama vefki yapan medyumlar bağlama vefki yorumları deli gibi aşık etme büyüsü kesin tutar mı deli gibi aşık etme büyüsü nasıl bozulur deli gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır deli gibi aşık etme büyüsü yapabilen medyumlar evlilik vefki kaç günde etki eder evlilik vefki kaç günde sonuç verir evlilik vefki nasıl bozulur evlilik vefki yaptıranlar evliliğe ikna etme büyüsü nasıl bozulur evliliğe ikna etme büyüsü nasıl yapılır evliliğe ikna etme büyüsü yaptıranlar evliliğe ikna etme büyüsü yorumları geri getirme vefki etkileri nelerdir geri getirme vefki yapabilen hocalar geri getirme vefki yapabilen medyumlar geri getirme vefki yorumları kara büyü bozabilen medyumlar kara büyü etkileri nelerdir kara büyü nedir kara büyü yapabilen medyumlar kısmet açma vefki etkileri nelerdir kısmet açma vefki kesin tutar mı kısmet açma vefki nasıl yapılır kısmet açma vefki yapabilen medyumlar mum büyüsü ile ayırma mum büyüsü ile aşık etme mum büyüsü ile bağlama mum büyüsü ile soğutma resimle yapılan ayırma büyüsü resimle yapılan aşk büyüsü resimle yapılan bağlama büyüsü resimle yapılan papaz büyüsü