Ayırma soğutma vefki kaç günde etki eder

Ayırma Soğutma Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Vefk hazırlama konusunda yeteri kadar bilgi veya birikime sahip olmayan kişiler kesinlikle bu işlemleri yapmamalıdırlar. Aynı zamanda insanların vefk hakkında ki sorularına bilinçsiz bir şekilde yanıtlar verip onları yanlış yönlendirmemelidirler. Örneğin ayırma ve soğutma vefki yaptırmak isteyen kişiler genellikle bu işlemlerin çok kısa zaman içinde sonuç vereceğini düşünebilirler. Ancak medyumlar kendilerine bu işlemlerin aslında fiziki emekleri desteklemek için yapılan işlemler olduklarını ve kesin sonuç vermeleri için insanların da fiziki emekler vermeleri gerektiğini anlatmaları gerekir.

Bugüne kadar birçok mutlu ve huzurlu birlikteliğin bitmesine neden olan bu işlemler de medyumlar özel bir çizim yaparlar ve bu çizimlerin içine mutlaka amaca göre seçilmiş olan özel sayılar yerleştirip bu sayıların toplamlarının da kesinlikle hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olmasını sağlamalıdırlar. Vefk işlemlerinin en önemli noktası budur. Eğer bu sağlanırsa vefk çizimleri muskalar da olduğu gibi bir kap içine saklanarak insanlara verilmeli ve kimi zaman gizli bir yere saklanmalı kimi zaman ise kişilerin üzerlerin de taşınmalıdır. Bu işlemlerin bir diğer önemli yanı da medyumların mutlaka yapılan işlemlerin özel tılsımları olan sözler ile desteklemeleridir. Günümüzde vefk işlemleri hakkında bilgileri olan kişilerin sayıları çok azdır. Aynı zamanda birçok kişi bu işlemleri muskalar ile karıştırmaktadırlar.

Ayırma Soğutma Büyüsünün Etki Süresi

Ancak bu iki işlem her ne kadar benzeseler de yine de aralarında çok ciddi bir bağ bulunmamaktadır. Çünkü vefk işlemleri sadece islam toplumunda kullanılan ve dini açıdan yasak olmayan işlemlerdir. Bunun yanında bu işlemler sadece fiziki emekleri desteklemek amacı ile yapılırlar. Bu sebeple vefk yaptıran kişilerin kesinlikle kesin sonuç alacaklarını düşünmemelerini bilmeleri gerekir. Zaten işlemleri yapacak olan medyumlar da insanları bu konu hakkında uyarıp nelere dikkat etmeleri gerektiğini kendilerine mutlaka söyleyeceklerdir. Ayırma ve soğutma vefklerinden kolayca sonuç alacaklarını bilen birçok kişi bu tarz bir amacı olduğu zaman işinin ehli olan güvenilir bir medyum bulmak için ciddi araştırmalar yapmak zorunda kalırlar.

Bir yorum

  1. papaz büyüsü edis hoca

    evlendiğim günden beli eşimden şiddet görüyorum son zamanlarda bu şiddet boyutu baya baya artmaya başladı eşimin gözü beni görmüyordu. Evlenmeden önce benim sözümden çıkmayan adam şimdilerde beni öldürmek istiyordu iş yok güç yok para yok derken her konuda bana patlıyordu canıma tak etmişti artık internet üzerinden medyum aradım araştırmalarımın sonucunda edis hocayla çalışmaya karar verdim. Eşimin bana karşı eskisi gibi olabilmesini istedim bu yüzden kendisine papaz büyüsü yaptırdım gerçekten de çok etkili oldu eşim tamamen değişti işlemin bitmesiyle eşim pamuk gibi bir adam oldu Allah razı olsun edis hocam senden keşke ilk başta seni bulsaydım herkese tavsiye ediyorum edis hocayı 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir