Büyüden kurtulmak için dua

Büyüden Kurtulmak İçin Dua

Eğer beklemediğiniz bir dönem de maddi veya manevi anlamda sıkıntılar çekmeye başlamışsanız o zaman sizin üzeriniz de kötü niyetle yapılmış olan bir büyünün etkisi olduğundan şüphe etmelisiniz. Bu işlemler her zaman uzak durmanız gereken ve kendinizi korumak için elinizden geleni yapmanız gereken işlemlerdir.  Büyüden kurtulmak için dua okutmak sizi bu işlemlerin etkilerinden kalıcı olarak kurtarabilir. Ancak önemli olan bu duaları okuyan kişilerdir. Çünkü herkesin bu duaları okuması istenen sonuç vermeyebilir.

Bu sebeple öncelikle kimden yardım almanız gerektiğini bilmeli ve daha önce bu işlemleri yaptırmış olan kişilerden yardım almaya çalışmalısınız. Büyülerin etkilerini yok eden dualar çok güçlüdür ve ortaya çıkaracakları etkiler de doğal olarak çok özeldir. Bu sebeple bu duaları okuyan kişilerin bazı durumlar da manevi sıkıntılar çektikleri bilinen bir gerçektir. Daha önce birçok kez bu durum yaşandığı için doğal olarak insanların bu işlemlerden ve etkilerinden korkmaları son derece doğal bir durumdur.

Büyülerin Etkilerini Hangi Dualar Yok Eder?

Büyülerin etkilerini tam olarak yok edebilmek ancak gerçek ve güvenilir medyumların yapabilecekleri bir işlemdir. Bu konuda her medyuma güvenmek sizin için ciddi bir risk olabilir. Özellikle kısa zaman içinde istenen sonucu veren ve aynı zamanda bu işlemler de insanlara zarar vermeden onları üzerlerin de oluşan kötü enerjilerden kurtarabilen medyumların kimler olduğunu çok dikkatli bir şekilde araştırmak gerekir. Çünkü büyü bozma işlemlerinin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek asla mümkün değildir.

Bunu yapabilmek için medyumların üst düzey emekler vermeleri gerekir. Daha önce birçok medyum bu işlemleri yapmak istemelerine rağmen gerekli bilgi ve birikime sahip olmadıkları için beklemedikleri sorunlar yaşamışlar ve büyülerin etkilerini yok etmek isterlerken beklemedikleri çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. Bu da insanların bu işlemleri yaptırmak istediklerin de ne kadar dikkatli olmaları gerektiğini açık bir şekilde ortaya koyar. Siz de büyü etkilerinden kolayca kurtulmak için mutlaka bu işin en güvenilir ve en önemli isimleri ile çalışmaya dikkat etmelisiniz.

Bir yorum

  1. ermeni büyüsü yapan hocalar

    Ankara dan yazıyorum eşimle şiddetli geçimsizlik yaşıyorum fakat bir türlü eşimden boşanamıyorum sürekli beni tehdit ediyordu sürekli beni dövüyor işkence ediyordu ailem olmadığı içinde gidecek bir kapım yoktu bu yüzden boyun eğmek zorunda kalıyordum ama artık canıma tak etti ve eşimden kurtulmak için büyü yaptırmaya kadar gözümü kararttım tavsiyeler üzerine medyum edis hocayı buldum kendisine sorunumu dile getirdim ve çare istedim bana yaptığı ermeni büyüsü sayesinde eşim kendi isteği ile benden boşanmak istedi ve mahkemeye giderek anlaşmalı boşandık şuanda 2 çocuğum ile yaşıyorum çalışıyorum bir şekilde geçiniyoruz ama mutluyum huzurluyum Allah razı olsun edis hocamdan herkesin çalışmasını isterim kendisiyle. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir