Gerçek medyum arıyorum

Gerçek Medyumlar Listesi

Gerçek medyum arayan kişilerin en çok yaptıkları hataların başında acele etmek gelir. Özellikle ilk defa medyumlardan yardım almak istediğiniz sizin de çok dikkatli olmanız ve bu kişiler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadan kesinlikle harekete geçmemeniz gerekir. Bu meslek hakkında bilgi bulmak zor olduğu kadar güvenilir bir medyuma ulaşmakta çok zordur. Bunu kesinlikle unutmamalısınız. Yapacağınız hatalı medyum seçimlerinin sizler için ne kadar ciddi sorunlara neden olabileceğiniz daha önce yaşanan sorunlara baktığınız zaman hemen anlayabilirsiniz. Amacınız gerçek bir medyuma ulaşmaksa yapmanız gereken en doğru şey daha önce medyumlardan yardım alan ve amacına ulaşan kişilerin önerilerini almak olacaktır. Aynı zamanda acele etmeden sabırlı bir şekilde hareket ederseniz mutlaka zaman içinde istediğiniz özellikleri taşıyan medyumlara ulaşabilirsiniz.

Gerçek Medyum İsimleri

Gerçek medyum bulmak için yola çıkan kişilerin ne kadar zorluklar çektiklerini bilirsiniz. Bunun sebebi nedir diye düşünüp araştırdığınız zaman genellikle bu kişilerin sayılarının ne kadar az olduğunu ve bu sebeple kendilerine ulaşmanın da çok zor olabildiğini de görebilirsiniz. Aslında medyum aradığınız zaman karşınıza birçok isim çıkacaktır. Fakat bu kişilerin tamamının gerçek medyumlar olmadıklarını kesinlikle bilmeli ve kendilerine kolay kolay güvenemeyeceğinizi de bilmelisiniz. Sahte medyumlar insanları çok basit bir şekilde kandırıp tahmin ettiklerinden çok daha ciddi zararlar görmelerine enden olabilirler. Bu sebeple medyum seçerken çok dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda çevrenizde ki kişileri de bu konuda kesinlikle uyarmalısınız.

Gerçek Medyum Yorumları

Medyumlar hakkında bilginiz yoksa mutlaka bilgisi olan bir kişiden ipuçları almalısınız. Eğer sahte bir medyum seçerseniz bu kişinin size ne kadar ciddi sıkıntılar yaşatacağınız asla tahmin edemezsiniz. Bir medyum ile çalışmak istediğiniz zaman genellikle kısa zaman içinde sonuç almak istersiniz. Bu son derece normaldir. Arayışa girmeden önce mutlaka gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmalı ve gerekli bilgileri önceden edinmiş olmalısınız. Bu sayede hem kendinizi hem de çevreniz de bulunan kişileri risk altına atmadan en doğru kararları verebilirsiniz. Bugüne kadar birçok kişi medyum seçimlerine gerekli özeni göstermedikleri için gerek kendileri gerekse çevrelerinde ki kişiler büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. Eğer siz de bu kişilerin yaşadıkları sorunları yaşamamak için kesinlikle gerçek medyumlar ile çalışmak için gerekli emeği verip zamanı da ayırmalısınız.

Bir yorum

  1. Filiz çayır

    gerçek medyum arıyorsanız benim sizlere tavsiyem edis hocadır ben bundan 5 ay önce eşimle aramızda ki sorunlardan dolayı başvurdum eşimle aramızda ki sorunların biran önce bitmesi için bir çok medyuma başvurdum bir kaç kişi tarafından mağdur oldum ve dolandırıldım en sonunda tavsiyeler üzerine bulmuştum edis hocamı aramıştım kendisini bana yaklaşımı çok güven vermişti bakım sonucu eşimin üzerine yapılmış olan büyülerin olduğunu gördü zaman kaybı olmadan işleme başlamıştık. Yapılan büyüleri kısa zaman içerisinde bozarak eşimi bana daha da aşık etmeyi başardı çalışmalarımız bitince de benim ve eşimin üzerine koruma çalışması yaparak bir daha büyünün bana ve eşime etki etmemesi için koruma yaptı. Aradan 5 ay geçti eşimle aramızda çok şükür ki bir sorun yok bu yüzden herkese edis hocamı öneriyorum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir