sabun büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen ve gerçekten de çok güçlü olan sabun büyüsü işlemleri her zaman bilinçli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu işlemleri yapacak olan bir medyum önceden de gerekli bilgilere sahip olmalı ve aynı zamanda yaptığı işlemlerden sonra kendilerini de risk altına attığını unutmamalıdır. Eski bir geçmişe sahip olan bu işlemlerden sonra bir kişinin çok ciddi ve çok önemli sorunlar yaşamalarını sağlamak mümkündür. Ancak ne kadar zaman içinde sonuç vereceği kesinlikle belli olmadığı gibi aynı zamanda sonuçların nasıl ortaya çıkacağını bilmekte pek mümkün değildir.

Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjilerin yakından takip edilmesi ve aynı zamanda her zaman için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Çünkü bu işlemler kişisel enerjileri düşük olan kişilere tahmin edilenden çok daha ciddi zararlar verebilir. Daha önce de bu işlemleri yapmış olan bir medyum kısa zaman içinde istediği sonucu alabilir ve sabun büyüsünün tüm etkilerini kolay bir şekilde ortaya çıkarabilir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Tüm kara büyüler de olduğu gibi sabun büyüsü işlemlerinde de çok dikkatli olmak gerekmektedir. Her ne kadar basit bir sabun veya basit teknikler ile yapılsalar da bu işlemlerin güçleri gerçekten de çok güçlü olacaktır. Birçok kez yapılan ve günümüzde de toplum içinde oldukça yaygın olarak kullanılan bu işlemleri kullanmak isteyen kişiler öncelikle hangi medyumlardan yardım almaları gerektiğini araştırmalıdırlar. Etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman etki altına alınan kişilerin tüm düşünceleri ve davranışları kısa zaman içinde değişir.

Bu durumun farkına varmayan insanlar da yaşadıkları sorunları tamamen doğal karşılayarak kendilerine farklı alanlar da çare aramaya başlarlar. Bu işlemler birçok kişinin başına gelmiş ve büyüler hakkında deneyimli olan kişiler bu etkilerin bir büyüden kaynaklandığı anlayarak kısa zaman içinde medyumların kapılarını çalarak kendilerinden büyü bozma işlemleri hakkında yardım almak istemişlerdir. Sabun büyüsünü bozmak yapmaktan çok daha zor olabileceği için kesinlikle dikkatli olmak ve medyumların da önerileri ile hareket etmeye özen göstermek gerekir.

Bir yorum

  1. Ali gaffarfidan

    benim oğlum arkadaş çevresine uyarak uyuşturucu içmeye başladığını öğrendik eve geldiğinde para alıp gidiyordu para vermediğimiz zamanlarda evde ki eşyaları satıyordu bir şey dediğimiz de bıçak ile üzerimize saldırıyordu defalarca takıldığı arkadaş çevresine gittik oğlumdan uzak durmalarını istedim fakat niye arkadaşlarının yanına gitmişiz diye benim oğlan gelip bize saldırdı en sonunda canımıza tak etti polise ihbar ettik fakat polis üzerinde bir şey bulamadığı için salıverdi her gün bize kabus yaşatıyordu hocalara gittik kimse bize yardımcı olmadı herkes çok yüksek paralar istiyorlardı elde avuçta bir şey de kalmadı. En iyi medyum kimler araştırması yaparken edis hocaya denk geldik çok uygun bir miktara anlaştık oğluma sabun büyüsü yaptırdım bu büyünün etkisi o kadar etkili oldu ki oğlum arkadaşlarından tamamen koptu ne arıyorlar ne de benim oğlan onlarla görüşüyor. Benim oğlan aklını başına aldı şimdi tedavi olması için hastaneye yattı umarım tez zamanda kurtulur edis hocamın ellerini ayaklarını öperim oğlumu bu bataklıktan kurtardı 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir