Uzman medyum hoca

Uzman Medyumlar Kimlerdir

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizin de farklı yerlerin de birçok uzman medyum hoca olduğunu bilen insanlar bu kişilere ulaşabilmek için ciddi zaman ve emek harcamaktadırlar. Bu alanda yapılan işlemlerin ne kadar önemli olduğunu bilen insanlar ne olursa olsun mutlaka kendilerini kanıtlamış olan gerçek ve güvenilir isimler ile çalışmaya özen göstermektedirler. Meslekleri hakkında kendilerini sürekli olarak geliştirip gelen her türlü talebi kısa zaman içinde karşılayacak duruma gelmek isteyen gerçek medyumlar bu sayede mesleklerine karşı olan ilginin de artmasını sağlayabilmektedirler.

Bilindiği gibi bu meslek çok eski zamanlardan bu yana var olan ve bilinen en eski mesleklerden biridir. Eğer insanlar medyumlar hakkında gerekli bilgilere sahip olmadan karşılarına çıkan ilk kişiye güvenirlerse o zaman çok ciddi sorunlar yaşayabilirler. Bunun sebebi ise sahte medyumların sayılarının da çok fazla olmasıdır.

İnsanların kolay bir şekilde kandırıp kendilerine inandırabilen bu kişiler sebebi ile daha önce medyumlar ile çalışmayan kişiler genellikle bu alana karşı olumsuz ön yargılara sahip olurlar. Hem risk almamak hem de insanların güvendikleri kişiler olabilmek isteyen birçok medyum kendilerini birçok farklı alan da geliştirmek zorundadırlar. Uzman medyum hocalar arasında yer alabilmek için öncelikle havas ilmi, ebced hesabı veya buna benzer manevi ilimler hakkında çok ciddi araştırmalar yapmak gerekmektedir.

Bu sayede insanlar her zaman güvenilen ve önerilen medyumlardan biri olmayı başarabilirler. Genellikle insanların büyük emekler ile kendilerine ulaştıkları bu kişiler meslekleri hakkında gelecekleri noktalar ile de isimlerini geniş kitlelere duyuracaklardır. Her türlü manevi işlem hakkında mutlaka uzman medyum hocalar ile çalışmak isteyen insanlar öncelikle bu mesleğin sandıkları kadar kolay olmadığını bilmeli ve her zaman en doğru adımları atmaları gerekmektedir.

2 Yorum

  1. kübra

    Eşimle annesi yüzünden yuvamız yıkılma derecesine geldi. Ne kadar anlaşmaya çalışsam da olmuyordu artık çünkü sürekli annesine uyup bana hakaretler olur olmadık şeylerde bulunuyordu. Kaynanamla konuşmama rağmen bile beni istemediğini söylüyordu. Çocuklarımı sürekli annesine bırakıyordu kendi çocuklarım evimde değildi. En son şansımı medyum aramakta duldum. Bir kaç sayfa çıktı ve ilk kez çalışma yapacaktım. O yüzden iyice araştırdım sonra Atlas hocamla çalışmaya karar verdim. Hocamla iletişime geçip sıkıntımı anlattım. Bana yardımcı olacağını ve işlemin 15 gün süreceğini söyledi beklemeye başladım. Atlas hocamın yaptığı işlem devam ederken eşimle aramızda tartışmalar kesilmeye başlamıştı bile. Şimdi ise annesine rest çekti artık bana eskisinden daha iyi ve çocuklarım da bende evlerinde kalıyor. Atlas hocama ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten. Allah bin kere razı olsun Atlas hocamdan.

  2. Sevda

    Benim sorunum erkek arkadaşımın durduk yere benden ayrılmasıydı. İlişkimiz çok güzel gidiyordu herkesin sevdiği bir ilişkimiz vardı ortada bir neden yokken benden ayrıldı erkek arkadaşım benden ayrıldıktan sonra ben çok kötü oldum psikolojim çöktü hayatım allak bullak oldu o varken hayatım mutluluk doluydu daha fazla bunu kaldıramadım ve medyum araştırması yaptım araştırmamın sonucunda medyum Edis hocaya ulaştım iletişime geçip durumumu anlattım. Edis hoca 14 günde erkek arkadaşımı bana geri döndürdü eski mutlu hallerimize geri döndük herkese tavsiyem Edis hocadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir