En iyi medyum hoca

En İyi Medyum Hoca Kimlerdir

Hangi amaçla olursa olsun medyum hocalar ile çalışmak isteyen kişiler kesinlikle en iyi medyum hocalar ile çalışmaya özen göstermelidirler. Her ne kadar bu kişilerin sayıları çok az olsa bile yine de o kişiler ulaşmak için gerekli emek ve zaman ayrılmalıdır. Bilindiği gibi bu kişiler yüzlerce yıldan bu yana insanların farklı taleplerini yerine getirmek için özel teknikler kullanarak istenen sonucu almaktadırlar.

Özellikle doğuştan gelen yeteneklerini sonradan edindikleri bilgiler ile birleştirip sıradan insanların kesinlikle yapamadıkları işlemleri kolay bir şekilde yapabilen bu kişiler çok eski zamanlarda olduğu gibi aynı zamanda günümüzde de yoğun bir talep ile karşılaşmaktadırlar. Yaptıkları işlemler arasında özellikle büyü ve fal işlemleri ile bilinen bu kişiler eğitim alacakları bir okul olmadığı için kendilerini çok ciddi çalışmalar ile geliştirmeye devam etmelidirler.

Yapılan işlemlerden ne kadar zaman içinde sonuç alacakları bilinmediği için insanlar medyumlar ile çalışmaya karar verdikleri zaman sabırlı olmalı ve onların verdikleri bilgilerin dışına çıkmamalıdırlar. Birçok sahte medyumun insanları kandırmak için bekledikleri bu alanda her zaman çok dikkatli olmak ve her medyuma güvenmemek gerekmektedir. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi anlamda sorun yaşanabilir. Genellikle ulaşamadıkları hedeflere daha kısa zaman içinde ulaşabilmek için medyumların kapılarını çalan insanlar doğru seçimler yaptıkları takdirde mutlaka istedikleri sonucu alırlar.

Eğer insanlar medyumlar ile çalışmadan önce gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikle hakkında yeteri kadar araştırma yaparlarsa ilk seferinde en doğru seçimi yapabileceklerini de bilmelidirler. Kendilerini kanıtlamış olan en iyi medyum hocalara nasıl ulaşacaklarını bilmeyen insanlar özellikle daha önce bu alanda hizmet alan kişiler ile yapacakları görüşmeler ile kendilerine yardımcı olacak bir medyum bulabilirler.

Bir yorum

  1. tuğba

    İyi günler ben 24 yaşındayım hayatımın 4 senesini kabul dolu günlerle geçirdim. Yatılı olarak gittiğim Kuran kursunda bana musallat oldu görünmeyen varlıklar. Kaç ten hocaya gittiysek başaramadı. Sürekli olarak görüyordum beni çok rahatsız ediyorlardı zarar vermeye bile başlamışlardı. Akıl sağlımı kaybetmek üzereydim. Psikiyatr doktorlarına gittim ama hiçbiri fayda etmedi. Komşumuzun tavsiyesi üzerine Medyum Edis hocaya baktım hakkında çok güzel yorumlar yapılmıştı. Belki bana yardımcı olur diye iletişime geçtim hocamla durumumu bildirdim. Edis hocam bakım yaptıktan sonra biz çalışmalara başladık bana 12 gün süre verdi. Edis hocamla çalışmaya başladığımdan beri beni rahatsız etmiyorlardı. Bana verilen süre den sonra tamamen kurtuldum o varlıklardan. Edis hocamdan Allah razı olsun çok teşekkür ederim sayesinde kurtuldum normal hayatıma dönmeye başladım. Geçirdiğim kötü günleri bile hatırlamıyorum. Tavsiyem kesinlikle Medyum Edis hocadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir