Sayfadan Başlıklar

resimle yapılan bağlama büyüsü

Resimle yapılan bağlama büyüsü

Resimle yapılan bağlama büyüsü konusunda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Bağlama büyülerinin birçok farklı türü bulunmaktadır. Bunların bazıları ak büyü sınıfına girerken bazıları da kara büyü sınıfında yer almaktadır. Sevgilileri ya da eşleri birbirine bağlamak için yapılanlar ak büyü sınıfında yer almaktadır. Kıskançlık ya da çekememezlik sonucu başkalarının işini bağlamak isteyen ise kara büyü sınıfında yer alır. Ayrıca başkasının sevgilisinde gözü olanların yaptırdığı bağlama büyüleri de kötü amaçları güder.

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyülerde bazı malzemeler kullanılır. Büyüler kullanılan malzemenin adı ile de anılır. Mesela karabiberle yapılan aşk büyüsü ya da mumla yapılan aşk büyüsü bunlara örnektir. Resim kullanılarak yapılan birçok büyü türü de bulunur. Bunlar da isimlerini ona göre almaktadır. Resimle yapılan aşk büyüsü, resimle yapılan geri getirme büyüsü ya da resimle yapılan bağlama büyüsü de örnek olarak söylenebilir. Bağlama büyüsünde malzeme olarak resim kullanılıyorsa buna resimle yapılan bağlama büyüsü diyebiliriz. Kişilerin birbirine bağlanması ya da bir nesneye bağlanması amacı ile yapılmaktadır. Bu büyünün medyum aracılığı ile yapılması önemlidir.

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyülerinin farklı türleri bulunmaktadır. Sevgiliyi ya da eşi bağlamak için yapılanlardan başka göz bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, eve bağlama büyüsü gibi türler bulunur. Bu türler kadın ya da erkek tarafından yapılabilir. Hangi türü yaptırmak istediğinizi medyuma söylemeli ve büyünün yapılması için gerekli malzeme olan resmi medyuma iletmelisiniz. Bu resme bazı dualar okunacak ve resim üzerinde şekiller çizilecektir. Medyum büyüyü yaparken ruhani varlıklardan da yardım alacaktır. Resimle yapılan bağlama büyüsü gerçek bir medyum tarafından yapılırsa amacına ulaşacaktır.

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Bağlama büyülerinde kişinin karşıdaki insana bağlanması sağlanmaktadır. Böylelikle sadakatli bir aşk hayatı hedeflenir. Özellikle sevgilisi ya da eşi farklı şehirlerde olup da başka birisine bakmasını istemeyen kişilerin tercihi arasında bulunmaktadır. Ayrıca gözü dışarıda olan erkeklerin eve bağlanması da bu büyü ile gerçekleşir. Uzun evlilik hayatları ve sadakatli bir yaşam sürmek isteyenler resimle yapılan bağlama büyüsü tercih etmektedir. Büyü yapılacak kişinin resmini elde etmek oldukça kolay olduğu için bu büyü tercih sebebidir.

Dikkatinizi Çekebilir!

kağıthane en iyi medyum hoca

İstanbul kağıthane en iyi medyum hoca İstanbul Kağıthane en iyi medyum hoca konusu araştırılan hususlardan …

Bir yorum

  1. Resimle yapılan büyü kaç günde tutar

    Esim alkol bağımlısı evde sürekli içer sağa sola döker bu sebepten dolayı çok sorunlar yaşadık evin içerisinde sesler duymaya geceleri yatarken rahatsız edilmeye kadar cinlerin musallatına uğruyordum. Eşime durumu ne kadar izah etsem de alkol bağımlısı olduğu için içmekten vazgeçemiyordu. Karnımda çocuk olduğu için çocuğu düşürmekten korktuğum için kendime koruma vefki yaptırmak istedim. İnternet üzerinde çok araştırmalar yaptım en sonunda edis hocayı buldum kendisine koruma vefki yaptırdıktan sonra bir daha hiç bir sorun yaşamadım Allah edis hocadan razı olsun beni bu dertten kurtardı. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

anadolu yakası aşk tılsımı yapan hocalar anadolu yakası bağlama vefki yapan hocalar anadolu yakası vefk tılsımı yapan hocalar anadolu yakası vefk yapan hocalar ankara aşk büyüsü yapan en iyi hocalar ankara aşk büyüsü yapan garantili hocalar ankara aşk büyüsü yapan gerçek hocalar ankara aşk büyüsü yapan güvenilir hocalar ankara aşk büyüsü yapan uzman hocalar ankara büyü bozan en iyi medyum hocalar ankara büyü bozan etkili medyum hocalar ankara büyü bozan garantili medyum hocalar ankara büyü bozan gerçek medyum hocalar ankara büyü bozan güvenilir hocalar ankara büyü bozan uzman medyum hocalar ankara etimesgut büyü yapan medyum hocalar ankara mamak büyü yapan medyum hocalar ankara resimle ayırma büyüsü yapan medyum hocalar ankara resimle aşık etme büyüsü yapan medyum hocalar ankara resimle büyü yapan güvenilir medyum hocalar ankara resimle geri getirme büyüsü yapan medyum hocalar ankara yenimahalle büyü yapan medyum hocalar ankara çankaya büyü yapan medyum hocalar avcılar kısmet açma büyüsü yapan medyum hocalar avrupa yakası aşk tılsımı yapan hocalar avrupa yakası aşk vefki yapan hocalar avrupa yakası bağlama vefki yapan hocalar avrupa yakası koruma vefki yapan hocalar beylikdüzü kısmet açma büyüsü yapan hocalar istanbul bahçelievler medyum hocalar istanbul beykoz medyum hocalar istanbul küçükçekmece medyum hocalar istanbul levent medyum hocalar istanbul mecidiyeköy medyum hocalar küçükçekmece kısmet açma büyüsü yapan hocalar kısmet açma büyüsü yapan ankara medyum hocalar kısmet açma büyüsü yapan izmir medyum hocalar papaz büyüsü yapan ankara altındağ hocaları papaz büyüsü yapan ankara etimesgut hocaları papaz büyüsü yapan ankara mamak hocaları uzaktan büyü yapan antalya medyum hocaları uzaktan büyü yapan bursa medyum hocaları uzaktan büyü yapan gaziantep medyum hocaları uzaktan büyü yapan istanbul medyum hocaları uzaktan büyü yapan izmir medyum hocaları

error: Content is protected !!