Sayfadan Başlıklar

Resimle yapılan geri getirme büyüsü

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü
Resimle yapılan geri getirme büyüsüGeri getirme büyüleri, giden kişilerin size tekrar geri dönmesi için yapılmaktadır. Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz birisi varsa onu geri döndürmek için büyüsel işlemleri tercih edebilirsiniz. Büyülerde kullanılan malzemeler genellikle büyünün ismini belirlemektedir. Resimle yapılan geri getirme büyüsü adından da anlaşılacağı gibi resim kullanılarak yapılmaktadır. Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin yüzünü net gösteren bir adet resim büyü için yeterlidir. Bunun yanı sıra bazı malzemelere de gereksinim duyuluyorsa medyum hocanız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Öncelikle geri getirme büyüsü nedir onu açıklayalım. Geri getirme büyüleri terk edilen kişilerin başvurdukları bir yöntemdir. Sevgili olan taraflardan birisi, evli çiftlerden biri ya da evi terk edip gitmiş bir aile bireyi için bu büyüler tercih edilmektedir. Amaç giden kişinin geri dönmesidir. Resimle yapılan geri getirme büyüsünü ise bu büyünün malzemesinde resimden faydalanılmasıdır. Neticede büyülerde birçok malzemeye ve araç gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Giden kişiyi özlüyorsanız ve geri dönmesini istiyorsanız onun resmini temin ederek büyü yaptırabilirsiniz. Kendiniz bilinçsiz olarak bu büyüyü yapmak yerine işinde uzman bir medyumdan yardım talep etmeli, onun gücünden faydalanmalısınız.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılmaktadır?

Günümüzde uygulanan birçok büyüde resim kullanılmaktadır. Bu büyüler arasında geri getirme ya da diğer ismiyle geri döndürme büyüleri de yer almaktadır. Resimle yapılan geri getirme büyüsünü yaptırmak isteyenler büyünün nasıl yapıldığını da merak etmektedir. Öncelikle ikinizin resmi alınır. Bunlara dualar okunur, yazılar yazılır. Bu resimler belli bir süre saklanır. Büyü tutana kadar resimleri muhafaza etmeniz gerekir. Görüldüğü gibi yapılması zor bir uygulamadır. Mutlaka daha önceden bu büyüyü yapmış olan kişilerce uygulanmalıdır. Büyüden sonra sonuçlarını görmek için beklemeniz gerekecektir. Bu sürede dualar okuyabilir ve iyi sonuçlar almayı temenni edebilirsiniz.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Sevgiliniz ya da nişanlınızla ileriye dönük hayaller kurarken onun sizi terk etmesi üzülmenize neden olacaktır. Terk edilme hissi kişilerde güvensizliğe de neden olur. Kendisinin sevilmediğini düşünen insanlar bunalımlara da girerler. Evliyseniz eşiniz sizi bırakıp gittiyse onsuz ne yapacağınız konusunda düşüncelere dalarsınız. Hele ki çocuklar varsa durum daha da zorlaşır. Bir de ailesini terk edip giden anneler, babalar ya da ergen çocuklar da söz konusudur. Bu gibi durumlarda da resimle yapılan geri getirme büyüsünü yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Büyünün sonucunda pişman olarak size dönen kişilere kavuşacaksınız. Böylelikle daha mutlu olacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilir!

kara büyü nedir nasıl yapılır

Kara Büyü Nedir Nasıl Yapılır? Kara büyü nedir nasıl yapılır veya bu işlemlerin etkilerine giren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

adet kanı büyüsü bozabilen hocalar adet kanı büyüsü etkili mi adet kanı büyüsü kesin sonuç verir mi adet kanı büyüsü yapabilen medyumlar almanya hamburg en iyi medyum ankara güvenilir medyum kimler ankara ücretsiz bakım yapan medyumlar antalya ücretsiz bakım yapan medyumlar ayırma büyüsü kaç günde etkisini gösterir ayırma vefki yapılan kişi ne hisseder aşk büyüsü kaç günde etkisini gösterir aşk vefki yapılan kişi ne hisseder bağlama büyüsü etkileri nelerdir bağlama büyüsü etkisini kaç günde gösterir bağlama büyüsü kaç günde etkisini gösterir bağlama büyüsü yapabilen hocalar bağlama büyüsü yapabilen medyumlar bağlama vefki yapılan kişi ne hisseder bursa güvenilir medyum kimler fransa en iyi medyum hoca geri getirme büyüsü kaç günde etkisini gösterir geri getirme vefki yapılan kişi ne hisseder hollanda amsterdam en iyi medyum istanbul ataşehir en iyi medyum istanbul güvenilir medyum kimler istanbul kadıköy en iyi medyum izmir güvenilir medyum kimler izmir ücretsiz bakım yapan medyum mezara gömülen muska etkileri mezara gömülen muska kesin sonuç verir mi mezara gömülen muska nasıl bozulur norveç en iyi medyum hoca odkara büyüsü kesin sonuç verir mi odkara büyüsü yapabilen hocalar odkara büyüsü yapabilen medyumlar odkara büyüsüü yorumları papaz büyüsü bozabilen medyumlar papaz büyüsü etkileri nelerdir papaz büyüsü nasıl bozulur papaz büyüsü yorumları voodoo büyüsü bozabilen medyumlar voodoo büyüsü kaç günde etki eder voodoo büyüsü kesin tutar mı voodoo büyüsü yaptıranların yorumu ücretsiz bakım yapan medyumlar

error: Content is protected !!