Sayfadan Başlıklar

Resimle yapılan geri getirme büyüsü

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü
Resimle yapılan geri getirme büyüsüGeri getirme büyüleri, giden kişilerin size tekrar geri dönmesi için yapılmaktadır. Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz birisi varsa onu geri döndürmek için büyüsel işlemleri tercih edebilirsiniz. Büyülerde kullanılan malzemeler genellikle büyünün ismini belirlemektedir. Resimle yapılan geri getirme büyüsü adından da anlaşılacağı gibi resim kullanılarak yapılmaktadır. Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin yüzünü net gösteren bir adet resim büyü için yeterlidir. Bunun yanı sıra bazı malzemelere de gereksinim duyuluyorsa medyum hocanız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Öncelikle geri getirme büyüsü nedir onu açıklayalım. Geri getirme büyüleri terk edilen kişilerin başvurdukları bir yöntemdir. Sevgili olan taraflardan birisi, evli çiftlerden biri ya da evi terk edip gitmiş bir aile bireyi için bu büyüler tercih edilmektedir. Amaç giden kişinin geri dönmesidir. Resimle yapılan geri getirme büyüsünü ise bu büyünün malzemesinde resimden faydalanılmasıdır. Neticede büyülerde birçok malzemeye ve araç gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Giden kişiyi özlüyorsanız ve geri dönmesini istiyorsanız onun resmini temin ederek büyü yaptırabilirsiniz. Kendiniz bilinçsiz olarak bu büyüyü yapmak yerine işinde uzman bir medyumdan yardım talep etmeli, onun gücünden faydalanmalısınız.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılmaktadır?

Günümüzde uygulanan birçok büyüde resim kullanılmaktadır. Bu büyüler arasında geri getirme ya da diğer ismiyle geri döndürme büyüleri de yer almaktadır. Resimle yapılan geri getirme büyüsünü yaptırmak isteyenler büyünün nasıl yapıldığını da merak etmektedir. Öncelikle ikinizin resmi alınır. Bunlara dualar okunur, yazılar yazılır. Bu resimler belli bir süre saklanır. Büyü tutana kadar resimleri muhafaza etmeniz gerekir. Görüldüğü gibi yapılması zor bir uygulamadır. Mutlaka daha önceden bu büyüyü yapmış olan kişilerce uygulanmalıdır. Büyüden sonra sonuçlarını görmek için beklemeniz gerekecektir. Bu sürede dualar okuyabilir ve iyi sonuçlar almayı temenni edebilirsiniz.

Resimle Yapılan Geri Getirme Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Sevgiliniz ya da nişanlınızla ileriye dönük hayaller kurarken onun sizi terk etmesi üzülmenize neden olacaktır. Terk edilme hissi kişilerde güvensizliğe de neden olur. Kendisinin sevilmediğini düşünen insanlar bunalımlara da girerler. Evliyseniz eşiniz sizi bırakıp gittiyse onsuz ne yapacağınız konusunda düşüncelere dalarsınız. Hele ki çocuklar varsa durum daha da zorlaşır. Bir de ailesini terk edip giden anneler, babalar ya da ergen çocuklar da söz konusudur. Bu gibi durumlarda da resimle yapılan geri getirme büyüsünü yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Büyünün sonucunda pişman olarak size dönen kişilere kavuşacaksınız. Böylelikle daha mutlu olacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilir!

Aşık etme tılsımı nasıl yapılır

Aşık etme tılsımı nasıl yapılır Aşık etme tılsımı nasıl yapılır çok uzun yıllar içinde yapılmakta …

Bir yorum

  1. resimle geri getirme duası

    beni terk edip giden sevgilimi geri getirmek için medyum edis hocadan yardım aldım. 1 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşım benimle cinsellik yaşadıktan sonra soğuyup uzaklaştı ve sonrasında ise ayrıldık diye bir mesajla her şeyi bitirmek istedi. bu nedenle onun bana geri dönmesi için edis hocayla resimle geri getirme büyüsü yaptım yaptığımız işlemler etki ettikten sonra erkek arkadaşım pişman bir halde bana geri döndü ve bağlandı. bir dediğimi iki etmiyor umarım bu büyü bozulmaz ve evliliğe kadar gider edis hocayı herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

almanya berlin medyumlar almanya frankfurt medyumlar almanya hamburg medyumlar almanya köln medyumlar ankara beypazarı en iyi medyum hoca ankara keçiören en iyi medyum hoca ankara polatlı en iyi medyum hoca ankara çankaya en iyi medyum hoca ankara çubukta hoca bağlama vefki kaç günde etki eder bağlama vefki kesin tutar mı bağlama vefki yapan medyumlar bağlama vefki yorumları deli gibi aşık etme büyüsü kesin tutar mı deli gibi aşık etme büyüsü nasıl bozulur deli gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır deli gibi aşık etme büyüsü yapabilen medyumlar evlilik vefki kaç günde etki eder evlilik vefki kaç günde sonuç verir evlilik vefki nasıl bozulur evlilik vefki yaptıranlar evliliğe ikna etme büyüsü nasıl bozulur evliliğe ikna etme büyüsü nasıl yapılır evliliğe ikna etme büyüsü yaptıranlar evliliğe ikna etme büyüsü yorumları geri getirme vefki etkileri nelerdir geri getirme vefki yapabilen hocalar geri getirme vefki yapabilen medyumlar geri getirme vefki yorumları kara büyü bozabilen medyumlar kara büyü etkileri nelerdir kara büyü nedir kara büyü yapabilen medyumlar kısmet açma vefki etkileri nelerdir kısmet açma vefki kesin tutar mı kısmet açma vefki nasıl yapılır kısmet açma vefki yapabilen medyumlar mum büyüsü ile ayırma mum büyüsü ile aşık etme mum büyüsü ile bağlama mum büyüsü ile soğutma resimle yapılan ayırma büyüsü resimle yapılan aşk büyüsü resimle yapılan bağlama büyüsü resimle yapılan papaz büyüsü