Odkara büyüsü nasıl yapılır

Odkara Büyüsü Yapanlar

Genel kullanım amacı insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etme olan odkara büyüsü bunun dışında birçok farklı amaçlar da kullanılabilmektedir. Özellikle seven kişilerin birbirlerine bağlanmaları, terk eden kişilerin geri gelmesi veya insanların hayatlarının farklı alanlar da istedikleri duruma gelebilmeleri gibi durumlar da bu işlemlerin sık sık kullanıldığı bilinmektedir. Çok ciddi bir deneyim ve yetenek gerektirmesi sebebi ile bu işlemler de her medyuma güvenmemek gerekir.

Kendine has özel bir mürekkep kullanılan odkara büyüsü işlemlerin de aynı zamanda karınca dışkısı da kullanılabilmektedir. Bu işlemler de vefkler de kullanılır ve çok önemli bir yer tutarlar. Bu sebeple odkara büyüsü için yardım istenen medyumların aynı zamanda vefk işlemleri konusunda da gerekli bilgi ve birikime sahip olmasında dikkat etmek gerekir. Odkara büyüsü yapılırken şu konulara dikkat edilmesi gerekir;

Bu işlemler de kullanılan vefkler kağıtlara veya beyaz kumaşlara yazılır
Vefklerin ortasına bir üçgen çizilir
Üçgenlerin köşelerine büyü de görev alması istenen hüddamların isimleri yazılır
Bu isimlerin doğru bir şekilde yazılması hayati önem taşır
Bu çizimler hazırlanırken aynı zamanda etki altına alınması istenen kişilerin isimleri ana baba adları ile birlikte sürekli olarak anılır. Okunacak olan tılsımlı sözler ile desteklenen işlemler kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlayabilir. Odkara büyüsü yapılırken çok güçlü hüddamlardan da yardım alınacağı için riskler olacaktır.

Tüm işlemlerin bilinçli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Aynı zamanda medyumlar ortaya çıkacak olan sorunlardan sonra ne yapmaları gerektiğini de bilmelidir. Hangi amaçlar olursa olsun bu işlemleri yapmak isteyen kişiler öncelikle odkara büyüsü nasıl yapılır ve bu işlemler hakkında hangi medyumlardan yardım almak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını aramalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir