Süryani büyüsü nasıl yapılır

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar kullandıkları birçok teknik ile insanları şaşkınlık içinde bırakmaktadırlar. Özellikle eski zamanlar da yaşamış olan süryani medyumları yaptıkları işlemler de genellikle şeytan ile iletişime geçmişler ve bu durum kendilerini her zaman medyumluk dünyasında en özel kişiler yapmaya yetmiştir. Günümüzde bu işlemleri yapabilen bir medyum bulmak neredeyse olanaksızdır. Bu sebeple insanlar süryani büyüsü nasıl yapılır, ne kadar zaman içinde sonuç verir ve aynı zamanda bu işlemler hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler nelerdir gibi konular hakkında sürekli olarak araştırmalar yapmaktadırlar. Gerçek bir medyum ile süryani büyüsü hakkında konuşmalar yapmadan kesinlikle bu işlemler hakkında karar vermemek gerekir.

Çünkü bu tekniği kullanabilmek ve doğru bir şekilde uygulayabilmek gerçekten de çok zordur. Süryani büyüsü yapabilecek bir medyumun mutlaka şeytan ile nasıl iletişime geçeceğini bilmesi gerekir. Özellikle bunu daha önce yapmamışsa kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile işlem yapmaya kalkmaması gerekir. Çünkü bu hem kendisi hem de çevresinde ki kişiler için ciddi anlamda çok ciddi sorunlara neden olabilir. Bugüne kadar yapılan en zor ve en riskli işlemlerden biri olarak kabul edilen süryani büyüsün de amaç ne olursa olsun medyumlar aynı tekniği kullanırlar. Bu işlemler de şeytan ile iletişime geçmek kadar aynı zamanda bu varlığı her zaman kontrol altında tutabilmekte çok önemlidir.

Süryani Büyüsünün Önemli Özellikleri

Bilinçsiz bir şekilde yapıldığı takdirde gerçekten de çok ciddi sorunlara neden olmaları ile bilinen bu işlemler hakkında hiçbir zaman aceleci olmamak gerekir. Çünkü birçok medyum bu işlemleri yaparken yaptıkları çok basit hatalar sebebi ile sadece kendilerini değil aynı zamanda yardımcı oldukları kişileri de çok ciddi risklerin altına atmışlardır. Her zaman için ne yaptığını bilen, mesleki bilgileri ile insanlara güven veren ve daha da önemlisi doğuştan gelen bazı manevi özelliklere sahip olan kişileri seçmek çok önemlidir. Süryani büyüsü nasıl yapılır ve etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar tarzında yapılacak araştırmalar ile insanlar süryani büyüsü yaptırıp yaptırmama konusunda çok daha doğru kararlar verebilirler.

Bir yorum

  1. süryani büyüsü etki süresi

    merhabalar ben bundan 8 ay önce medyum edis hocaya süryani büyüsü çalışmasını yaptırmıştım. Benim eşimle evlenmemiz imkansız gibi bir şeydi hiç bir şekilde eşimle evlenmemize kimse müsaade etmiyordu eşimin ailesi beni istemiyordu evlenmememiz için ellerinden geleni yaptılar en son kaçırmayı göze almıştım ama eşim ailesinin yüzünü öne eğdirmek istemediği için kaçmayı göze almadı. Bu konuda arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocadan yardım almıştım kendisi bana süryani büyüsü yaparak 14 günde eşimin ailesini evlenmemiz için ikna ederek evlenmemizi sağlamıştı. Şuanda yaklaşık 7 ayı geçti evliliğimiz edis hocamın sayesinde sorunsuz bir şekilde evlendik ve şuana kadar bir sorun olmadı. Bende sizlere edis hocamı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir