Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Medyumların bugüne kadar en çok yaptıkları manevi işlemlerden biri olan eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü özellikle eski sevgililerini bir türlü unutamayan ve en kısa zaman içinde onunla yeniden bir araya gelmek isteyen kişiler için çok önemlidir. Başarılı teknikler ile yapıldıkları zaman sonuçları garantidir ve insanlara kesinlikle zarar vermezler. Sadece kişisel enerjileri düşük olan kişiler bu işlemlerin etkilerine girdikleri zaman manevi anlamda baskı duyabilirler. Fakat bu durum geçici olacağı için çok fazla önemsenmez. Birçok medyum bu işlemleri yaparken insanların kişisel bilgilerine, resimlerine ve aynı zamanda o kişilerin kişisel eşyalarına ihtiyaç duyarlar. Çünkü bu nesnelere okunacak olan tılsımlı sözlerin gücü ile kısa zaman içinde o kişilerin düşüncelerinin değişmesi sağlanabilir. Ancak bu sözleri okuyan medyumların mutlaka nefesleri güçlü olan ve aynı zamanda daha önce yaptıkları işlemler ile insanların güvenlerini kazanan kişiler olmaları gerekir.

Bu da hem sevdikleri kişileri hem de kendilerini düşünmek zorunda olan kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında gelmektedir. Hangi sebepten olursa olsun yaşanan ayrılıkların kısa zaman içinde sona ermesini sağlamak için yapılan bu işlemler de insanların düşünceleri kendilerine zarar vermeden ve bir şey hissetmeden kontrol altına almak için yapılır. Bazı medyumlar daha kısa zaman içinde kesin sonuçlar almak için bu işlemler de etki altına almak istedikleri kişilerin üzerlerine musallat ettikleri nurani varlıklardan yardım alırlar.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

Ancak bu teknikleri uygulamak hem çok riskli hem de çok zordur. Bu sebeple ne olursa olsun her adımı doğru bir şekilde atıp ilk seferinde en doğru seçimleri yapmak gerekir. Eğer harekete geçen enerjiler doğru bir şekilde kontrol edilmez ve işlemin kontrolü kaybedilirse o zaman konu ile alakası olan herkesin ciddi bir şekilde risk altına girdiklerini kesinlikle unutmamak gerekir. İnsanlar kimi zaman aceleden kimi zaman ise bilgisizlikten dolayı bu işlemleri yapacakları zaman karşılarına çıkan ilk medyuma güvenebilirler. Fakat bu eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler için ciddi sorunlara neden olabilir.

Bir yorum

  1. uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır

    3 yıllık evliyim son zamanlarda eşim sürekli arkadaşıyla yok dışarlara gezmeye yok kahvelere derken evde sürekli beni yalnız bırakıyordu yanlış bir şey yapmasından korkuyordum bu yüzden kendisiyle bu konuda çok defa tartıştık ama eşim bir türlü arkadaşlarından vazgeçmedi. Aileme bu konuyu söyledim ailemde söz dinlemiyorsa hocalara başvuralım kesin bir çözüm alırız deyince internet üzerinden medyum ararken edis hoca hakkında yorumlara denk geldim uzman medyum olduğunu söyleyerek herkes tavsiye ediyordu kendisiyle bende uzaklaştırma büyüsü yaptım eşimin çevresinde ki bütün arkadaşlarının eşimden uzaklaşması için yaptırdım bu büyüyü. 16 günün sonunda nihayet artık eşim dışarı çıkmıyordu arkadaşlarını arayamıyordu nihayet sonunda istediğim sonucu aldım. Edis hocanın hakkını ödeyemem herkese tavsiye ediyorum kendisini 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir