İsviçre gerçek medyum hocalar

İsviçre Cenevre Gerçek Medyum Hocalar

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın en çok aramış olduğu konulardan bir tanesi de İsviçre gerçek medyum hocalar olmaktadır. Bunun nedeni de orada yaşayan vatandaşlar medyuma girmek istediklerinde yaptırmak istedikleri işlem ile ilgili uzman olmasını istedikleri içindir. Bu nedenle de gerçekten medyum olan kişiler ile iletişim kurmak ve bilgi almak isterler.

Medyum diye tabir edilen kişiler, ruhani ve ilmi olarak işlem yapabilen bu konuda yetenekli ve hatta bazı durumlarda ölmüş kişilerin ruhları ile iletişim kurabildiklerini belirtmektedirler. Dolayısıyla yapacakları tılsımlar ve vefkler için yeterince bilgili ve konusunda uzman olan kişiler olmaları gerekmektedir.
konusunda araştırma yapılacaksa mutlaka resmi bir çalışma belgesi olup olmadığı da araştırılmalıdır. Bunun nedeni de bu konuda yanlış bir işlem yapılmasının önüne geçmek içindir. Bazı kişiler bu duyguları sömürmekte ve sözde medyumluk mesleği yapmaktadırlar. Bunun olmasını engellemek için mutlaka araştırmalarınızı yaparken dikkat edilmelidir.

İsviçre Bern Medyumları Bağlama Büyüsü

İsviçre gerçek medyum hocalar genel olarak medyumlar birçok konuda iyi niyetli olarak büyü yapmaktadırlar. bu nedenle de yapılacak olan büyülerde; büyüyü büyü ile bozmak ya da farklı sonuçları olacak olan büyüler yapılmamaktadır. Bağlama büyüsü de iyi niyetli büyülerden birisi olmaktadır. Bunun nedeni de çoğu zaman eşler arasında oluşan sıkıntılardan kurtulmalarını sağlamak adına yapılan büyülerdir.

İsviçre medyumları bağlama büyüsü yapmadan önce bu konuda tam olarak emin olmalıdırlar. Zaten bu konuda profesyonel olan medyumlar emin olmadan bu işlemi yapmamaktadır. Bunun nedeni de yapılacak olan büyüler eğer yaşı küçük olanlar tarafından isteniyorsa çok daha fazla sorgulanmalıdır. Çünkü genç yaşta olanlardan bu konuda fazla talep gelmektedir. Emin olmadıkları bir kişi ilgili bağlama büyüsü yapılmasını talep etmektedirler.

Aynı zamanda bazı durumlarda kişiler kendilerini korumak adına medyumlardan bu konuda yardım isteyebilmektedirler. O zaman İsviçre medyumları nazardan korunmak ve Yapılacak olan büyülerden korunmak için sizlere vefk yani hak arasında muska olarak adlandırılan korumalığı yapmaktadırlar.
Medyumlara en çok başvuru yapılmasının bir başka sebebi de tıbbi yollardan hastalıklarına şifa bulamayanlardır. İsviçre medyumları şifa bulmak isteyenler için yine vefkler hazırlamakta ve bunları taşımanızı istemektedirler. Çok hızlı etki eden vefkler sayesinde siz de sağlığınıza en kısa sürede kavuşabileceksiniz.

Büyü Bozma İşlemi Yapan İsviçre Medyum Hocaları

İsviçre gerçek medyum hocalar bazı zamanlar üzerimizde büyü olduğunu ve kötü enerjiler olduğunu düşünebiliriz. Bu her zaman büyü olacak diye bir şey söz konusu olmasa da bu konuda işin uzmanı olan medyumlara başvurmakta fayda vardır. Eğer üzerinizde şüphelenildiği gibi bir büyü ya da nazar varsa bu konuda mutlaka işlem yapılması gereklidir. Üzerinizden kötü enerjinin uzaklaşması sağlanmalıdır. Bu nedenle de çok zaman kaybetmeden başvurulması gerekmektedir.

Büyü bozma işlemi yapılması için öncelikle üzerinizde bit büyü olup olmadığı araştırılmalıdır. Bunun için konusunda uzman olan ve deneyimli olan medyumlardan destek alınmalıdır. İsviçre medyumları büyü bozma işlemi yapacakları zaman nasıl yapımı aşamasında uyulması gereken bir vakit ve saat varsa bozum işlemi içinde beklenmesi gereken saat ve vakit durumu bulunmaktadır.

Bu nedenle öncelikle yapılmış olan büyünün niteliği ortaya çıkarılmalıdır. Bunun için de konusunda uzman ve işin ehli olan medyumlar bir çalışma yapmalıdır. Yapılan çalışmalarının sonucunda bozma işlemi için ne kadarlık bir zaman gerektiği bilgisi tarafınıza verilmektedir.
Bazı durumlarda yapılan büyüyü fark edebileceğiniz gibi bazı durumlarda da farkında olmayabilirsiniz. Fakat fiziksel olarak etkilenme durumunuz da olabilir. Bir şekilde farkındalık yaşadığınız andan itibaren vakit kaybetmemeli ve gereken işlem için başvurmalısınız.

Bir yorum

  1. Ayşegül duman

    4 yıllık ilişkimizi evliliğe götürmek istedik erkek arkadaşımla oturduk konuştuk yaşlarımızın geldiğinin farkındaydık ve artık ailelerimize konuyu anlatıp biran önce bu işi halletmemiz gerekiyordu erkek arkadaşım ailesine benden bahsediyor ve ailesi kabul ediyor tamam diyorlar ben aileme konuyu açıyorum fakat ailem karşı çıkıyor kesinlikle yabancıya kız vermeyiz diyorlar. Bizim sülalede hep akraba evliliği bu yüzden yabancı birisi bizden kız alamamış bu zamana kadar fakat ben sevdiğim kişiyle evlenmek istiyordum bu yüzden erkek arkadaşımla düşündük benim aileme ikna etme büyüsü yaptırmaya karar verdik bu konuda uzman olan medyum edis hocayla çalıştık. 14 gün sürdü ikna etme büyüsü ve bu büyü sayesinde ailem beni sevdiğim çocukla evlenmeme müsaade ettiler ilk defa sülalede yabancı birisine gelin gideceğim sevdiğim çocukla evleneceğim Allah razı olsun edis hocam sizden 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir