En iyi medyum nasıl anlaşılır

En İyi Medyum Yorumları

En iyi medyum nasıl anlaşılır Bir medyumun mesleğin de çok iyi olduğunu anlamak için öncelikle medyumluk hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Her medyum kendini çok güvenilir veya başarılı bir medyum gibi tanıtır. Bu son derece normal bir durumdur çünkü her meslek dalında insanlar başka kişilerin ilgilerini çekebilmek için bu şekilde hareket ederler. Ancak bu kişiler hakkında bilgi sahibi olmadan size kendi tanıtan herkse güvenerek kendinizi riske atmaktan başka bir şey yapmazsınız. Çünkü bu genellikle sahte medyumların taktiğidir ve bu şekilde birçok kişinin canını yakmayı başarmışlardır. Gerçek ve güvenilir medyumlar ise sadece yaptıkları başarılı işlemler ile insanların güvenlerini kazanmayı amaçlarlar. Amaçları sadece insanların yardımcı olmak ve gelen talepleri tam olarak karşılayarak insanların güvenlerini kazanabilmektir. Bu özellikleri taşıyan medyumlar ile çalışmaya özen göstermek çok önemlidir.

Gerçek Bir Medyum Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

En iyi medyum nasıl anlaşılır  Medyumların sahip olmaları gereken özellikleri başında mesleklerine her anlamda hakim olmak ve bunu karşılarında ki kişilere tam olarak hissettirebilmektir. Bu kişilerin yaptıkları işlemler çok özeldir ve sıradan bir insan kesinlikle bu işlemleri yapamaz. Fal işlemler ile gelecek hakkında bilgiler alabilen medyumlar büyü işlemleri ile ise en olmaz denilen sonuçlara dahi ulaşabilirler. Genellikle manevi yanları güçlü olmaları gereken bu kişiler aynı zamanda kendilerine doğuştan verilmiş olan farklı özelliklere de sahip olmalıdırlar. Ancak bu şekilde mesleklerinin en önemli ve en güvenilir isimleri haline gelebilirler. Uzun zaman emekler verip bilgilerini arttıran ve yaptıkları işlemler ile insanların güvenlerini kazanan medyumlar her zaman için bu alanda ilk tercih olmalıdırlar. Hem kendilerini geliştirmeyi bırakmayan hem de insanların güvenlerini kazanmakta zorlanmayan insanlar her zaman için bu mesleğin en önemli temsilcileri olacaklardır.

Sahte Medyumlardan Korunmak İçin Neye Dikkat Etmek Gerekir?

Medyumlar ile çalışmak için araştırma yapmaya başladığınız zaman karşınıza mutlaka sahte medyumlardan dolayı yaşanan olumsuz olaylar hakkında haberler çıkacaktır. Bu durum doğal olarak sizi de bu alana karşı olan güveninizi veya ilginizi olumsuz etkileyecektir. Ancak bu gibi olaylar da suç sadece sahte medyumların değil aynı zamanda araştırma yapmadan direk olarak bu kişiler güvenen kişilerindir. Çünkü zaman ayırıp gerçek medyumların isimlerini araştırma kişiler zaten kendilerini sahte medyumların tuzaklarından korumuş olacaklardır. Bu sebeple her türlü işlem için mutlaka yeteri kadar araştırma yapmak ve bu alan hakkında bilgiler olan kişilerden öneriler alıp acele etmeden seçim yapmak gerçek medyumlara ulaşmak için yeterli olacaktır.

3 Yorum

  1. Sena kerim

    medyum edis hocaya ermeni büyüsü ile sevgilimi kendime bağlamak için işlemler yaptırdım sevgilimle yaklaşık 2 senelik ilişkimiz vardı aramızda cinsellik yaşandıktan sonra olanlar olmaya başladı aradan günler geçtikten sonra beni terk edip eski sevgilisine geri döndü büyü yapıldığından şüphe duydum bu nedenle edis hocaya bakım yaptırdım sevgilimin üzerine bağlama büyüsü yapıldığını öğrendim. Bu çalışmayı bozdurmak ve sevgilimi ebediyen kendime bağlayıp aşık ettirmek istiyordum edis hoca yaptığı kabala büyüsü sayesinde önce yapılan işlemleri bozdu büyü bozulduktan sonra sevgilimin bana yazması arayıp sorması başladı. Yapılan işlem bozuldu sonra da bağlama aşık etme büyüsü yapılarak sevgilimin bana 18 günde geri dönmesi bağlaması ve aşık olması inanılmaz oldu gerçekten. Edis hocama çok teşekkür ederim 0535 891 8597

  2. mahmut

    Merhaba bende erkek arkadaşım için uzman medyum araştırdım ve yaptığım araştırma sonucunda Medyum Atlas hocama rastladım. Kendisi hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra iletişime geçip durumu anlattım. Benim sıkıntım uzun süredir bir ilişkim var aramızda sorun yok evet ama sevgilim bana karşı biraz ilgisiz sevimsiz davranıyordu. Atlas hocamla konuştuktan sonra sevgilim için şirinlik büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim hocam bana bu işlem için 14 gün süre verdi. Hocam çalışmalara başladıktan 3 4 gün sonra sevgilim değişti. Çok şaşırdım gerçekten bu kadar kısa süre değişeceğine inanmazdım. Şimdi ise çok daha iyi istediğim gibi ilişkimize tekrar can ve renk geldi. Atlas hocamın eline emeğine sağlık yaptığı her şey için teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun hocamdan. İşi gücü rast gitsin hepinize canı gönülden Atlas hocamı tavsiye ediyorum kardeşlerim.

  3. Banu

    Sevdiğim adamla evliliğimiz daha tazeydi eşim çok beyefendi biri benim bir lafımı iki ettirmez ne dersem onu yapardı evlendikten 7 ay sonra eşim değişmeye başladı bu değişmesinin sebebi kaynanam sürekli eşimin kafasını karıştırıyor hakkımda yanlış şeyler konuşuyor eşim de bana karşı değişiyordu bende eşimin annesidir diye sesimi de çıkarmıyordum fakat ben sustukça kaynanam durmadı susmadı bizi ayırmak için çabaladı her seferinde. Ablamın tavsiyesi üzerine medyum Reha hocaya eşim ile kaynanam için soğutma büyüsü yaptırdım. 14 günde sonuç aldım artık kaynanam bizimle uğraşmayı kesti bizde mutluluğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir